היתרונות של ארון הזזה

בעיצוב חדרי שינה אלמנט הפרקטיות מתעלה פעמים רבות על אלמנט האסתטיות. הסיבה לכך היא שחללים שכאלה לא תמיד בעלי שטח גדול, וחשוב לנצל כל מטר מרובע שבהם, כך שלבעלי החדר יהיה נוח לשהות בחדר תוך ניצול מקסימלי של כל אחד מהאזורים בחדר.

אחד מהרהיטים שנשארים כאן לתמיד הוא ארון הזזה. פעם הוא היה בבתיהם של בעלי האמצעים בלבד, אבל היום ארון הזזה הוא נפוץ ונמכר ברמות מחיר שונות, וכמובן באיכויות מוצר שונות, בדיוק כמו כל ארון.

מעבר לזה כיום ארונות ההזזה נותנים מענה לא רק מהבחינה פרקטית, אלא גם משמשים כרהיט מעוצב בחדר שמתמזג עם המראה הכולל ומשלים אותו.

ארון הזזהמדוע להקדיש מחשבה על ארון הזזה בעיצוב החדר?

ארון הזזה הוא אחד מהרהיטים הבודדים בחדר שמצטיין בפרקטיות מבחינת החלל. במיוחד כשמדובר בחללים צרים, שבהם המיטה הגדולה מתפרשת על עיקר רוחבו של החדר, ואין אפשרות אחרת להציב ארון אלא מול המיטה. במקרה כזה אין בכלל שאלה, מכיוון שארון רגיל עם דלתות נפתחות, אינו אופציה אפשרית ליישום. פתיחת דלת לרווחה בחדר צר, נחסמת בדופן המיטה.

אבל הפתרון של ארון הזזה אינו ייחודי רק לחללים צרים, אלא עשוי לתת מענה גם לחללים מרובעים ורחבים יותר. אחרי הכול השחרור מדלתות כנף, מגדיל את אפשרויות עיצוב החלל. מדוע? מכיוון שארון הזזה חוסך מקום רב בחלל.

ארון הזזה יכול להיות גם פריט עיצובי

ההתפתחות של ענף ארון הזזה הכניס מגוון רחב של עיצובים. והיום לא מדובר רק ברהיט פרקטי ונוח לעיצוב החלל, אלא גם על הפן העיצובי שיש לו. סגנונות ארון הזזה יש בשפע, וכדאי להתאים את סגנון הארון לסגנון החדר.

ארון הזזה לכל צורך

האפשרויות הן רבות. ארון הזזה יכול לכסות כל פינה בבית בהתאמה אישית. זהו אחד מהיתרונות של ארון הזזה. מעוניינים לסגור פינה בבית, ארון לבגדים בחדר הילדים או ליצור חדר ארונות מותאם במדויק לחלל מבוקש. הכול אפשרי. מגיעים לאחד מאולמות התצוגה, מתרשמים מהמגוון ומקבלים רעיונות חדשים שיכולים להתאים לחלל שבו אתם מבקשים להתקין את הארון. מומלץ להזמין בעל מקצוע או להגיע לאולם תצוגה עם מידות מדויקות של החדר ועם תמונה שתמחיש את הסגנון העיצובי. לאחר עבודת חקר והתאמה, בוחרים סגנון וגם צבע, חלוקה פנימית וגודל של הדלתות החיצוניות, ויצרתם לכם ארון הזזה בדיוק למידות של החדר ובהתאמה למטרה.

טכנולוגיות מתקדמות בארונות הזזה

הפיתוח בענף ארונות ההזזה אינו רק במראה החיצוני. מנגנונים משוכללים מאפשרים ניצול טוב של חלל הארון על ידי חלוקה נכונה בתוך הארון עצמו. המנגנונים מוסיפים את הנוחות, למשל; בפתיחת מגירות נשלפות בקלות, שליפה של מתקני תלייה והם מתאימים לכל מטרה.  בסופו של דבר תוכלו ליצור ארון שישרת אתכם לכל החיים.

היום כולם יודעים: ארונות הזזה זה סליידור ! לפרטים נוספים בקרו באתר: http://www.slidoor.co.il

View All